INNBYTTEKAMPANJE

Selger og kunde hos Harila

PÅ JAKT ETTER BRUKTBIL? 

Nå får du garantert 20.000,- i innbytte ved kjøp av bruktbil* 

Bilen din må være: 

  • I kjørbar stand
  • EU-godkjent 
  • Fri for heftelser 
  • Innleveres med sommer- og vinterhjul 

*Gjelder ved kjøp av bruktbil til mer enn 150.000,-

Kampanjen er gyldig t.o.m 8. mars 2021

Bruktbil hos Harila

 

Se åpningstider ved alle våre avdelinger >>

Kontakt en av våre selgere: 

HARILA ALTA: Steinar Aasheim - 916 42 284 - steinar.aasheim@harila.no | Oskar Langli - 950 24 405 - oskar.langli@harila.no

HARILA FINNSNES: Yngve Torgersen - 970 21 209 - yngve.torgersen@harila.no | Tommy Stensland - 469 05 635 - tommy.stensland@harila.no

HARILA HAMMERFEST: Bjørn Eilif Ellefsen - 95818599 - bjorn.ellefsen@harila.no | Stein-Tore Lund - 911 35 008 - stein-tore.lund@harila.no

HARILA TROMSØ: Magnus Tønder Albertsen - 991 02 034 - magnus.albertsen@harila.no | Runar Lind - 481 78 220 - runar.lind@harila.no

HARILA VADSØ: Martin Harila - 957 05 399 - martin.harila@moller.no

HARILA VESTRE JAKOBSELV: Svein Reiersen  - 918 04 023 - svein.reiersen@harila.noBørre Kristoffersen - 979 85 612 - borre.kristoffersen@harila.no