Kampanje på brukt Toyota Corolla

Er du ute etter en skikkelig god bruktbil? 

Vi har fått inn et stort parti med brukte Toyota Corolla – verdens mest kjøpte bilmodell. Nå kjører vi kampanje! 

  • RENTEKAMPANJE 2,95% 

  • 2 ÅRS SERVICEAVTALE INKLUDERT 

Kåret til beste vinterbil

I fjor vinter ble Toyota Corolla kåret til beste vinterbil i Dagbladet (24.2.2020). Testen ble gjort i Ivalo i Finland, der de testet kjørekomforten og stabiliteten på glatte vinterveier, bremsene på snø og is, evnen til å ta seg fram opp bratte bakker, hvor godt varmeapparatet og de elektriske varmerne i bilen er, hvordan bilen klarer kritiske manøvrer på glatt føre og hvor godt lys bilen har.

Corollaen fikk toppkarakterer for både kjøreegenskaper på vinterføre og for varmen i kupeen.

Lavt forbruk - Høy driftssikkerhet - En fornøyelse å kjøre - Mye bil for pengene

Se åpningstider ved alle våre avdelinger >>

Toyota Corolla Touring Sport

Kontakt en av våre selgere: 

HARILA ALTA: Steinar Aasheim - 916 42 284 - steinar.aasheim@harila.no | Oskar Langli - 950 24 405 - oskar.langli@harila.no

HARILA FINNSNES: Yngve Torgersen - 970 21 209 - yngve.torgersen@harila.no | Tommy Stensland - 469 05 635 - tommy.stensland@harila.no

HARILA HAMMERFEST: Bjørn Eilif Ellefsen - 95818599 - bjorn.ellefsen@harila.no | Stein-Tore Lund - 911 35 008 - stein-tore.lund@harila.no

HARILA TROMSØ: Magnus Tønder Albertsen - 991 02 034 - magnus.albertsen@harila.no | Runar Lind - 481 78 220 - runar.lind@harila.no

HARILA VADSØ: Martin Harila - 957 05 399 - martin.harila@moller.no

HARILA VESTRE JAKOBSELV: Svein Reiersen  - 918 04 023 - svein.reiersen@harila.no | Børre Kristoffersen - 979 85 612 - borre.kristoffersen@harila.no