Kontaktinformasjon

Kunderådgiver hos Harila Alta

For våre åpningstider, klikk her >>

For å kontakte kundeservice, klikk her >>

For å bestille verkstedtime, klikk her>> 

For sponsorhenvendelser, klikk her >> 

 

Ønsker du å kjøpe eller selge bil, kan du kontakte våre selgere direkte her: 

Bilselgere Alta

Oskar Langli | 950 24 405 | oskar.langli@harila.no (Toyota) 

Steinar Aasheim | 916 42 284 | steinar.aasheim@harila.no (Toyota)

Jørn Helge Pedersen | 918 57 259 | jhpedersen@harila.no (Volvo) 

Svein Rasmussen | 971 13 130 | svein.rasmussen@harila.no (Volvo) 

 

Bilselgere Finnsnes 

Yngve Torgersen | 970 21 209 | yngve.torgersen@harila.no

Tommy Stensland | 46 90 56 35 | tommy.stensland@harila.no

 

Bilselgere Hammerfest 

Stein-Tore Lund | 911 35 008 | stein-tore.lund@harila.no

Bjørn Eilif Ellefsen | 958 18 599 | bjorn.ellefsen@harila.no

 

Bilselgere Tromsø 

Geir Berg | 41 61 36 04 | geir.berg@harila.no (Toyota - nybil) 

Yngve Jakobsen | 915 71 908 | yngve.jakobsen@harila.no (Toyota - nybil) 

Rune Karlsen | 900 12 947 | rune.karlsen@harila.no (Toyota - næring ) 

Trond Johansen | 907 33 721 | tj@lexustromso.no (Lexus) 

Magnus Tønder Albertsen | 991 02 034 | mta@lexustromso.no (Lexus) 

Runar Lind | 48 17 82 20 | runar.lind@harila.no (bruktbil)

Stian Bøe | 918 25 099 | stian.boe@harila.no (bruktbil) 

Torbjørn Aas Glomseth | 992 69 986 | torbjorn.glomseth@harila.no (bruktbil og takst) 

 

Bilselgere Vadsø 

Martin Harila | 95 70 53 99 | martin.harila@moller.no (Volkswagen) 

Hans A. Kristiansen | 95 99 04 83 | hans.kristiansen@moller.no (Nissan) 

 

Bilselgere Vestre Jakobselv 

Svein Reiersen | 918 04 023 | svein.reisersen@harila.no

Børre Kristoffersen | 979 85 612 | borre.kristoffersen@harila.no

 

Fakturahenvendelser, kontakt våre økonomimedarbeidere:

Økonomiavd, Harila AS (Toyota, Lexus og Volvo)

regnskap@harila.no | 789 54 593

Økonomiavd, Harila Vadsø AS (Nissan og Volkswagen)

regnskap.880@moller.no | 789 54 593

EHF-fakturering: 

Harila AS (Toyota, Lexus og Volvo)  Org nr 917630747

Harila Vadsø AS (Nissan og Volkswagen) Org nr 965445439 

Faktruraadresse: Harila AS, PB 4, 9811 Vadsø 

 

Andre henvendelser: 

Daglig leder Glenn Tore Harila | 907 82 138 | glenn-tore.harila@harila.no

Salgssjef Yngve Jakobsen | 915 71 908 | yngve.jakobsen@harila.no

Servicemarkedsleder Jarle Andersen | 979 68 904 | jarle.andersen@harila.no

Markedssjef Stine Eriksen | 926 888 69 | stine.eriksen@harila.no

Økonomidirektør Odd Olsen | 905 44 088 | odd.olsen@harila.no 

Regnskapssjef Ingunn Mosand | 952 05 855 | ingunn.mosand@harila.no

 

Stedlige ledere ved våre avdelinger:

Alta  Leif Rasmussen | 91342510 | leif.rasmussen@harila.no

Finnsnes Rune Pettersen | 970 69 668 | rune.pettersen@harila.no

Hammerfest Stein-Tore Lund | 911 35 008 | stein-tore.lund@harila.no

Tromsø Trond Johansen | 907 33 721 | tj@lexustromso.no

Vestre Jakbselv Børre Kristoffersen | 979 85 612 | borre.kristoffersen@harila.no

Vadsø Hans A. Kristiansen | 95 99 04 83 | hans.kristiansen@moller.no