Hopp til innholdet
Åpent 08:00 - 16:00
Betongveien 3, 9515 Alta
Les mer
Åpent 07:30 - 16:00
Botnhågveien 31, 9300 Finnsnes

Harila Finnsnes fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:00 - 16:00
Finnmarksveien 56, 9602 Hammerfest

Harila Hammerfest fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:00 - 16:00
Skiferveien 2, 9511 Alta

Harila Motor (Alta) fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:00 - 16:00
Tanaveien 8, 9800 Vadsø

Harila Motor (Vadsø) fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 07:30 - 17:00
Skattørvn. 44, 9018 Tromsø

Harila Tromsø fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 07:30 - 15:30
Nordvarangerveien 652, 9802 Vestre Jakobselv

Harila Vestre Jakobselv fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:30 - 16:00
Skattørvn. 44, Tromsø

Lexus Tromsø fører følgende bilmerker

Les mer

FINNMARK

Velkommen til Harila Alta

Betongveien 5. Kundemottak tlf: +47 78 44 56 00 Kundemottak e-post: alta@harila.no

Kontakt oss

Fyll inn gyldig registreringsnummer.
Vennligst fyll ut fullt navn.
Fyll inn gyldig telefonnummer.
Vennligst fyll ut e-postadresse.

Takk!

Skjemaet ble sendt inn, vi vil kontakte deg snart.

Harila i Alta består av bilbutikker for Toyota og Lexus, Volvo og Harila Autosenter som er forhandler av BYD.

Etter at tidligere Alta Autosenter ble kjøpt opp av Harila AS har bilbutikk og verksted flyttet ned til anlegget i Bukta, hvor vi i dag nyter godt av et solid team både innen salg og ettermarked.

Ansatte hos Harila i Alta

Telefon: 78 44 56 00 E-post: alta@harila.no

Jan Nikolaisen

Kunderådgiver verksted Toyota/Lexus

Telefon: +47 976 17 224

E-post: jan.nikolaisen@harila.no

Teemu Kallunki

Kunderådgiver verksted og delelager Toyota/Lexus

Telefon: +47 907 52 165

E-post: teemu.kallunki@harila.no

Bjørn-Vegard Pedersen

Kunderådgiver delelager Toyota/Lexus

Telefon: +47 901 28 870

E-post: bjorn.pedersen@harila.no

Tom Even Lund

Teknisk leder Toyota/Lexus

Telefon: +47 976 17 501

E-post: tom-even.lund@harila.no

Magne Wilhelmsen

Kunderådgiver verksted og delelager BYD

Telefon: +47 78 44 98 44

E-post: mail@alta-autosenter.no

Geir Ove Alexandersen

Kunderådgiver delelager Volvo

Telefon: +47 979 51 987

E-post: geir.ove.alexandersen@harila.no

Thor Morten Wirkola

Verkstedsjef Volvo

Telefon: +47 408 78 498

E-post: thor-morten-wirkola@harila.no

Mekaniker Volvo

Ønsker du å komme i kontakt med en Volvo-mekaniker?

Oskar Langli

Selger Toyota og Lexus

Telefon: +47 950 24 405

E-post: oskar.langli@harila.no

Steinar Aasheim

Selger Toyota og Lexus

Telefon: +47 916 42 284

E-post: steinar.aasheim@harila.no

Jørn Helge Pedersen

Selger Volvo

Telefon: +47 918 57 259

E-post: jhpedersen@harila.no

Svein Rasmussen

Selger Volvo

Telefon: +47 971 13 130

E-post: svein.rasmussen@harila.no

Magne Wilhelmsen

Selger BYD

Telefon: +47 911 07 902

E-post: magne.wilhelmsen@harila.no