Hopp til innholdet
Åpent 08:00 - 16:00
Betongveien 3, 9515 Alta
Les mer
Åpent 07:30 - 16:00
Botnhågveien 31, 9300 Finnsnes

Harila Finnsnes fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:00 - 16:00
Finnmarksveien 56, 9602 Hammerfest

Harila Hammerfest fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:00 - 16:00
Skiferveien 2, 9511 Alta

Harila Motor (Alta) fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:00 - 16:00
Tanaveien 8, 9800 Vadsø

Harila Motor (Vadsø) fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 07:30 - 17:00
Skattørvn. 44, 9018 Tromsø

Harila Tromsø fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 07:30 - 15:30
Nordvarangerveien 652, 9802 Vestre Jakobselv

Harila Vestre Jakobselv fører følgende bilmerker

Les mer
Åpent 08:30 - 16:00
Skattørvn. 44, Tromsø

Lexus Tromsø fører følgende bilmerker

Les mer

Senja

Velkommen til Harila Finnsnes

Botnhågveien 31. Kundemottak tlf: +47 77 85 07 00. Kundemottak e-post: finnsnes@harila.no.

Kontakt oss

Fyll inn gyldig registreringsnummer.
Vennligst fyll ut fullt navn.
Fyll inn gyldig telefonnummer.
Vennligst fyll ut e-postadresse.

Takk!

Skjemaet ble sendt inn, vi vil kontakte deg snart.

Ansatte hos Harila Finnsnes

Telefon: 77 85 07 00 E-post: finnsnes@harila.no

Remi Andre Nikolaisen

Kunderådgiver Mekanisk

Telefon: +47 957 99 619

E-post: remi.nikolaisen@harila.no

Marlen Duckert

Kunderådgiver delelager mekanisk

Telefon: +47 902 23 662

E-post: marlen.duckert@harila.no

Rune Pettersen

Plassjef

Telefon: +47 970 69 668

E-post: rune.pettersen@harila.no

Yngve Torgersen

Selger Toyota og Lexus

Telefon: +47 970 21 209

E-post: yngve.torgersen@harila.no

Johan Johansen

Selger Toyota og Lexus

Telefon: +47 917 90 114

E-post: johan.johansen@harila.no